اسلایدر 1

اسلایدر 1

اسلایدر 2

اسلایدر 2

اسلایدر3

اسلایدر3

اسلایدر 4

اسلایدر 4

اسلایدر 5

اسلایدر 5

اسلایدر 6

اسلایدر 6

مراسم اهداء جایزه ملی مدیریت انرژی در روز دوشنبه مورخ ۱۰/۲۰ /۱۳۹۵ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در سالن همایشهای مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی در خیابان شیخ بهایی جنوبی برگزار میگردد .

ادامه خبر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، در نامه‌ای به روسای قوا، سیاستهای کلی محیط زیست را ابلاغ کردند.

ادامه خبر

نگاهی بر طرح ملی کاهش تلفات برق و منافع و دستا وردهای آن
یکی از دلایل اصلی بالا بودن تلفات انرژی قدمت و فرسودگی شبکه و تجهیزات است، به طوری که برای مثال نیمی از شبکه توزیع تهران بالای ۲۵ سال قدمت دارد.

ادامه خبر

تحلیل­گران آژانس بین ­المللی انرژی معتقدند که با سرمایه­ گذاری اقتصادی برروی بهره­ وری انرژی این امکان وجود دارد که تا سال ۲۰۳۵ سود حاصل از صرفه­ جویی انرژی به ۱۸ تریلیون دلار برسد.

ادامه خبر

  تولید برق ۲۲۰ ولت برای خودروهای الکتریکی با نیروی جاذبه زمین     به گزارش خبرگزاری مهر،یک محقق ایرانی توانسته است دستگاهی را اختراع کند که بدون بهره گیری از هرگونه سوخت فسیلی، با استفاده از نیروی جاذبه زمین می‌تواند برق ۲۲۰ ولت برای استفاده در خودروهای الکتریکی تولید کند. مرتضی آقاخانی مخترع این […]

ادامه خبر

   محقق ایرانی دانشگاه صنعتی اصفهان از طراحی کورۀ مقاو متی با دمای بالا و مؤثر در بهینه سازی مصرف انرژی صنایع آجر و کاشی خبر داد.   به اعتقاد محمدرضا سلیم ‌پور عضو هیأت علمی دانشکدۀ مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان،در کشور ما کوره‌ های بسیار زیادی وجود دارند که اکثر آن­ها دارای سیستم قدیمی […]

ادامه خبر

همایش تخصصی معرفی مزایای پوشش های نورگذر پلی کربنات در سالن های سرپوشیده با هدف کاهش مصرف انرژی سیستم روشنایی (الکتریکی) در تاریخ ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۴در سالن همایش رمضان پارس خودرو با حضور معاونت فنی و مهندسی و مدیر عمران و انرژی و جمعی از کارشناسان شرکت پارس خودرو برگزار گردید .

ادامه خبر

سابا اولین دورۀ اعطای یارانۀ سود تسهیلات به شرکت­ها و صنایع حائز رتبه­ های برتر صرفه­ جویی انرژی را برگزار می ­کند

ادامه خبر

پژو هشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر با طراحی و ساخت پیل سوختی میکروبی موفق به حذف آلاینده سمی فنول از پساب و تولید برق از آن ها شدند.

ادامه خبر